Telesprzedaż

26 Views Comment Off

Telesprzedaż – pracuj i zarabiaj w domu

Zamiast pracy w biurze coraz więcej Polaków decyduje się na pracę w zaciszu własnego domu i zdalne wykonywanie zleceń. Jakie zajęcia możemy wykonywać na odległość?

Jedną z najpopularniejszych możliwości zawodowych jest telesprzedaż, która polega na obsłudze klienta oraz prowadzeniu rozmów telefonicznych w celu przedstawienia lub sprzedania danej usługi klientom.

Praca ma wiele zalet. Jedną z nich jest fakt, że możemy zarobić pieniądze bez wychodzenia z domu. Jedyne czego potrzebujemy, żeby prowadzić telesprzedaż jest dostęp do internetu oraz telefon komórkowy. Dzięki temu, że nieustannie kontaktujemy się z klientami, mamy ponadto okazję ćwiczyć nasze umiejętności interpersonalne oraz handlowe. Czy jest to jednak zajęcie, które będzie odpowiednie dla wszystkich?

Z badań wynika, że w pracy telemarketera najlepiej odnajdują się ludzie młodzi, ambitni, którzy są odporni na stres i pracę pod presją czasu. Telesprzedaż wymaga bowiem dużej determinacji i umiejętności negocjacji. W końcu liczy się ilość kontraktów, które uda się nam pozyskać dla firmy.

Telesprzedaż
1 vote, 3.00 avg. rating (70% score)
Frazy: etykiety inspekcyjne na zamówienie, Porównanie 2016 technorattan kontra polipropylen, docieplenie granulatem Radom, rodogosz ogrody, Szamba Betonowe Lesko, zeltiq Warszawa, elwix torba, vetrex okna bielsko biała, Vademecum elektryka SEP, Gniewiński portal, Wiedzopedia

About the author

Related Articles

Nasza sonda:

Czy reklama wielkoformatowa jest skuteczna i warta swojej ceny?

View Results

Loading ... Loading ...
Archiwa
Kontakt:
Emailbartek1023[malpa]tlen.pl
Tel(025) 381 25 97
MiastoZielona Góra
Kategorie
Menu: